Žalúzie

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

 
 
Vertikálne žalúzie sú ideálnym m riešením pre zatienenie spoločenských a reprezentačných priestorov, ordinácií a kancelárií, ale uplatnenie nájdu aj v domácich interiéroch ako náhrada záclon či závesov. Často sa používajú ako vizuálny oddeľovací prvok. Sú vhodné aj na zatienenie veľkých plôch.
Široká škála farieb a vzorov umožňuje ich rôzne kombinácie a dáva možnosť vytvoriť si vlastný originálny interiér. Nový vzorkovník látok vás prekvapí svojou rozmanitosťou a modernými farebnými odtieňmi. Novinkou sú látky neprepúšťajúce svetlo.

Všetky látky sú vhodné aj pre alergikov, nezachytávajú prach a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. V prípade silného znečistenia odporúčame čistenie ultrazvukovým prístrojom.

Ďalšou výhodou je variabilita vyhotovenia. Vertikálnymi žalúziami sa dajú zatieniť šikmé plochy aj oblúkové otvory, je možné vybrať si z viacerých spôsobov sťahovania. Vertikálne žalúzie je možné namontovať do stropu, alebo s použitím konzol na stenu.

vz_stahovanie

vz_sikmina_2           vz_obluk_1
vz1                vz2                 vz3

 

 

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

 

zaluzia_ISSOHorizontálne hliníkové žalúzie majú v modernom interiéri svoje štandardné miesto. Okrem ochrany pred teplom umožňujú aj reguláciu priepustnosti svetla nastavením plochy lamiel. Veľká variabilita konštrukčného prevedenia spolu so širokou škálou farieb robia z tohto výrobku jeden z najčastejšie používaných spôsobov vnútorného zatienenia. Výhodou je ľahká údržba a jednoduchá montáž.

ISSO žalúzie sú určené pre plastové okná a pre drevené Eurookná prestavujú najnovší trend vo vývoji horizontálnych hliníkových žalúzií. Vynikajú predovšetkým svojím designom a dlhoročnou spoľahlivosťou. Pri navrhovaní tohto typu žalúzií bol kladený dôraz predovšetkým na dokonalé splynutie žalúzie s oknom a precízne spracovanie všetkých detailov tak, aby žalúzia a okno tvorili jeden optický celok. Samozrejmosťou je jednoduchá manipulácia a rýchla montáž. Podľa spôsobu ovládania sa môžete rozhodnúť pre ISSO žalúzie ovládané šnúrou alebo dať prednosť komfortnejšiemu ovládaniu retiazkou.

 

      

isoline_1         isoline_2         isoline_3

 
PageRank ikona zdarma